UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to za sędzia który olewa procedury i już twierdzi, że nie pojawi się przed Izba Dyscyplinarna, bo to dla niego nie - nie jest prawdziwy sąd. Kazdy powód jest dobry aby zrobic zadymę? i tylko czy sąd w Elblagu to jest ten prawdziwy dla pana Tuleji, bo jakby nie był to trochę głupio robić zbiegowisko pod ''nieprawdziwym sądem ''? Cyrk. Wielką cierpliwość ma nasza władza. .. .