UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pierwsi postkomuniści walczą z drugimi postkomunistami, żeby trzecich postkomunistów trzymać za twarz. Przez 30 lat nic się nie zmieniło. Pozagryzajcie się wreszcie nawzajem i ustąpcie miejsca normalnym ludziom.