UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do wszystkich kodomitów: Gdzie byliscie i gdzie protestowaliscie jak w Teczowym 3 miescie zwanym Palermo połnocy(klika prawniczo-biznesowa-celebrycka)doprowadzila do smierci nastolatki???? Gdzie wasze transparenty?? rzucenie sie pod pociag wymaga nie lada desperacji a wy jak te tłuki ciagle to samo. .. .Wykorzystywanie nieletniej Polki przez sodomitów to dla was nie łamanie konstytucji????
hipokryci z transparentami