UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do wszystkich kodomitów: Gdzie byliscie i gdzie protestowaliscie jak w Teczowym 3 miescie zwanym Palermo połnocy(klika prawniczo-biznesowa-celebrycka)doprowadzila do smierci nastolatki???? Gdzie wasze transparenty?? rzucenie sie pod pociag wymaga nie lada desperacji a wy jak te tłuki ciagle to samo. .. .Wykorzystywanie nieletniej Polki przez sodomitów to dla was nie łamanie konstytucji????

hipokryci z transparentami