UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Banda leniwych zwolenników PiS pobierających złodziejskie 500+ z kieszeni ciężko pracujących obywateli się uruchomiła. Takie pytanie do was. .. Czy aktualnie warunkiem pobierania 500+ jest m. in. udokumentowanie w urzędzie wypisywania wychwaląjących PiS komentarzy?

StefanK