UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@nauczyciel - Jeden z Pana przedstawicieli mów, że nauczyciele będą popierać pracowników samorządowych. To przecież czysty nonsens. Ile takich akcji było. Nauczyciele otrzymali podwyżki a pracownicy samorządowi obniżki. Pracownicy administracji mają takie pobory jak Panie sprzątające.