UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@nauczyciel - Jeden z Pana przedstawicieli mów, że nauczyciele będą popierać pracowników samorządowych. To przecież czysty nonsens. Ile takich akcji było. Nauczyciele otrzymali podwyżki a pracownicy samorządowi obniżki. Pracownicy administracji mają takie pobory jak Panie sprzątające.