UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@nauczyciel - Żenujące przedstawienie. Cichutko siedzą jakoś nie słyszałem o marszu nauczycieli i krzyków żądamy otwarcia szkół. Personel sprzątający tez ma Hawaje od marca wentyl do góry i śmieją się z ludzi którzy pracować muszą. Kiedy ostatnio byłeś w pracy ??? Połowa marca, obiboki i tyle w temacie. Standaryzacja już dawno powinnaś dotyczyć święte nauczycielskie krowy gdzie godzin 18 = etat.