UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo, ale. .. .Rzeczywistość urzędnicza panią dopadnie. Administracja pidwyzzsy pewnie czynsz, bo się statut materialny oani podwyższył. I Urząd Skarbowy się zaraz przyczepi, o udokumentowanie darowizny. Kraj absurdów i chorych przepisie prawa by zniszczyć obywatela, zgodnie z prawem. Wiem to z doświadczenia.

Polska to chory kraj.