UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak dla mnie to cala sytuiacja jest dziwnie nieprawdopodobna, ze do dziecka przy ktorym sa rodzice wyskakuje strazak lecac na pomoc a nastepnie ktos w niego wali, moglo wygladac to tak, strazak bawil sie w szeryfa dal po heblach specjalnie temu z audi ze jezdzi za szybko, dziewczynka slyszac pisk opon wystraszyla sie i przewrocila, strazak wyskoczyl udzielac jej pomocy bo czul sie winny zajscia