UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z artykułu wynika, że dziewczynka jechała z rodzicami chodnikiem, więc jadący mógł się zatrzymać na prawym pasie, włączyć światła awaryjne i pójść udzielić pomocy dziecku, a nie zatrzymywać się na lewym pasie i przebiegać przez jezdnię, samemu też narażając się na potrącenie. Na trasach szybkiego ruchu w razie awarii też nie zatrzymujesz się na lewym pasie, chyba że ci życie niemiłe, od tego jest pobocze po prawej stronie.

jaśnieja