UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie byla expresowa czy autostrada zeby trojkaty wystawiac. To jest miasto pełno świateł. W mieście auta czasami stoją na jezdni i trzeba się z tym liczyć. Czasami wyjdzie babcia czasami dziecko, pies obojętnie, trzeba być ostrożnym i jeździć przepisowo a nie gnać. Szacunek dla strażaka za wrażliwość. Prawidłowe zachowanie