UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po Elblągu jeździ taki młody szczur czarną skodą superb. Myśli chyba że ma kilka żyć bo ostatnio na Sienkiewicza podwójna ciągła sznur samochodów wyprzeda. Dobrze że z naprzeciwka chłopak wyhamował bo byłaby czołówka. No to żeś się popisał kolego idiotyzmem.