UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Akurat Ty bś pomyślał o tym jak tu liczyły sie sekundy. .. (BRAWO STRAŻAK!!!)kierowca audi tu zawinił bez dwóch zdań nic go nie usprawiedliwia. Poza tym tam lubią zapier. .. .. ć, a po uderzeniu widać ze wolno nie jechał.

dalViano