UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mysle ze taki prostak to nie myśli skoro z zasady pogardliwie się o kims wypowiada. Pracuje w dużej firmie jako automatyk, chodze raczej z laptopem niż z miotłą to mam jak bydle gorzej kogos traktowć. ogarnij się pacanie. ..

ziom