UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O Ludziach rozmawiamy. Wszystko runie? Obłęd jakiś. Gdzie jest koronawirus? Tylko w mediach. Są ogniska, czyli epidemia ale ja nie dostrzegam żadnej pandemii. Nie bijcie piany! Wszystkie brudy próbuje się podmieść pod dywan i załatwić sobie stabilność swoich stołków właśnie pod pretekstem koronawirusa.