UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O to wymaga deliberacji na poziomie ogólnomiejskim geniuszu ? Nie pasuje komuś ? To niech robi karierę w sieciówce spożywczej jeśli przejdzie rekrutację. Miesiąc na obsłudze sklepu, kasa, półki, marketing, ekspozycja towarów, pot i ciśnienie all day long. To jest ciężka praca. Znacznie lepiej ostatnio opłacana. Na kolanach chcieliby wracać do pracy do szkoły popracować powolutku na szczotce.