UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nie poszukacie oszczędności w podległych jednostkach miejskich? czy takie instytucje jak MOSiR czy MOS muszą mieć zastępców dyrektorów? Czy w szkołach zastępców dyrektorów też musi być tylu, ilu jest? Dlaczego zaczynacie od najbiedniejszych!!!???