UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Układ zbiorowy z 1998 roku ? -to przecież epoka, dobrze, ze został rozwiązany. co kaman? Od tego czasu przepisy zmieniły się wielokrotnie. Jestem za zewnętrzną firmą sprzątającą. a pracownikom zatrudnionym do obsługi szkół proponuję pracę u pana A. -w związkach, albo u jego żony w kuriatorium. Tam to dopiero się dzieje.