UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wy ludzie tez nagrywajcie piratów drogowych i wysyłajcie ja policje. Uratujecie czyjeś życie eliminując takiego chorego człowieka za kierownicy. Ja wysyłam filmy od lat i czuje się dumnie, bo wiem, ze moje działania poprawiaja bezpieczeństwo Wasze i moje. Pozdrawiam was!
Jannn