A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@focal - A ja znam kazdego z wymienionych oprocz gornika i zmarlego na coronavirusa, wiec niech media grzmia o kazdym z nich lub o zadnym.
@focal - Znam zmarlych na grype i zapalenie pluc. No ale media ani rzad o tym nie mowily, wiec czuliscie sie bezpieczni. ..
@focal - To chyba bardzo młody jesteś. W pewnym wieku powinieneś już znać przedstawiciela większości wymienionych grup. ..
Boris Johnson