UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu teraz jest najwięcej dzięciołów. Do tego chodzą masowo po naszych ulicach, parkach i skwerach, a nawet niektóre bez żenady włażą do sklepów. W ogóle niczym się nie przejmują i całkowicie ignorują ludzi, bo ci w tych miejscach mają maseczkami zakryte usta i nos. Niektóre dzięcioły prezentując swoje okropne dziobonosy dodatkowo poniżają tych z maseczkami traktując ich jako bojaźliwe osoby, pozbawione w przeciwieństwie do nich, trzeźwego myślenia, a nawet rozumu.

Franuś.