UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co do SM Zakrzewo taki był wymóg BOŚ przy kredytowaniu termomodernizacji. Ciekawe kto je będzie konserwował i naprawiał na takich wysokościach i z czyich pieniędzy, bo z czasem będą się rozsypywać i zabrudzać elewację.

Akcja Słup .