UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W 2006 roku Władysław Mańkut pracował w ABB Gazpetro Sp. z o. o. Miał pomagać w zdobywaniu kontraktów. Nie robił nic !!!!! Kiedyś zrobił sobie zdjęcie przy komputerze, którego nie potrafił obsługiwać. Na biurku nie miał żadnego dokumentu.

Kolega z ABB