UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A wczoraj przed tym świętem 1 Maja mogli przyjść i wyczyścić ten ich pomnik jakąś pastą do zębów. .. Dzisiaj byłoby im milej stać przy czystym pomniku i święto byłoby podwójne. A tak to stoją przy takim syfiastym nie umytym pomniku.

3..Maja