UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie towarzysz Kotliński?penie dostał dobrą fuche na stołku, niech żyje niech żyje niech żyje polska zjednoczona partia robotniczo chłopska he he he, komuchy od lat w Elblągu cieszą się dobrymi emeryturami, a ich dzieci mają ciepłe posadki, Hańba Hańba