UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielu z tych co tak pomstują na lewicę dziś, gdyby nie przelana krew działaczy partii robotniczych i rewolucyjnych, nie pisałaby tych komentarzy, bo po prostu byłaby analfabetami i popychadłem bogatych. I przestańcie już z ta tanią propagandą jak to komuniści mordowali ludzi. Zarówno Stalin jak i przywódcy Chin czy Korei Północnej to nie są i nigdy nie byli komunistami. Więc nie kpijcie z czegoś czego nie rozumiecie. Pod czerwonym sztandarem ginęli ludzie w imię sprawiedliwości i szacunku wobec ludzi pracy. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI, NIECH SIĘ ŚWIĘCI 1 MAJA !

Pamiętajmy o ogrodach.