UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powiem Wam dlaczego mieszkam niedaleko Zwierzna. Bo dojazd do miasta trwa 20 min. Często tyle samo z Zawady na Zatorze. Bo mam działkę 0,5 hektara i nikt mi nie zajmie miejsca. Bo płaciłem rocznie za małe mieszkanko w bloku na Zawadzie 6000 zł rocznie. Tu mam 200 metrowy dom i za ogrzewanie remonty i prąd płacę mniej. Bo nikt mi tu nie zabroni chodzić bez kagańca na twarzy po swoim polu. Bo lubię ciszę i przyrodę. Bo. .. ..
helsman.