UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo bardzo dziekuje za to se Elblag zawsze jest tak pieknie ukwiecony. Ktos ma zmysl. Pragne podziekowac rowniez Pania, ktore sadza i pozniej piela te cuda. Bez Was Elblag bylby smutny. Doceniam Wasza prace. !! Dziekuje. Mijam Was jak ide do pracy i serce mi sie raduje. I z tego wlasnie powodu nie jezdze kawalek autem do pracy tylko ide, zeby moc cieszyc sie malymi rzeczami. Z auta tego nie zobaczysz. Dziękuję!!! Brawo dla Was!!! Pozdrawiam Pana, ktory pozniej beczka to podlewa:)