UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"szczepionka"będzie darmowa - "dla nas"- oczywiście (nie)rządy wszystkich krajow na kolankach zapłacą za to gruuuube miliardy - właśnie trwa wyścig po tą globalną kasę :(Bill G. ma asa w rękawie :(. .. więc my dostaniemy ją "za darmo"- za to możemy zapomnieć o emeryturach; ). .. a i w "szczepionce"w bonusie będzie chip RFID, połaczony już z pączkującą jak grzyby po deszczu w czasie "kwarantanny"siecią 5G (i późniejszymi). .. .kto to osiągnie - ten ma kontrolę nad populacją. Po prostu. Wtedy już nawet nie będzie musiał udawać, że są jakieś fasadowe rządy itp. zabawne instytucje typu ONZ, WHO. ..
ITprogrammer