UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bielnik Drugi wzdłuż Nogatu za mostem, czy ktoś przekazał już ten teren elbląskiemu wysypisku. Tam już jeżdżą ciężarówki a nie wyrzucają woreczki. Szok hektary śmieci częściowo w wodzie, "natura 2000". A swoją drogą, w dobie pandemii, koszt utylizacji, transportu, itd, paragraf na przestępstwo, odciski palców, dna z zawartości i do pierdla.