UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Biskupie Jezierski a może by Pan tak poszedł z zakonnicami do Domów Pomocy Społecznej, gdzie umierają ludzie i popracował trochę przy chorych zamiast mszę odprawiać albo sprzedał kilka swoich pozłacanych kolorowych sukieneczek i w to miejsce respirator do elbląskiego szpitala zakupił ?!