UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Biskupie Jezierski a może by Pan tak poszedł z zakonnicami do Domów Pomocy Społecznej, gdzie umierają ludzie i popracował trochę przy chorych zamiast mszę odprawiać albo sprzedał kilka swoich pozłacanych kolorowych sukieneczek i w to miejsce respirator do elbląskiego szpitala zakupił ?!