UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z uwagi na to, że prawie nikt z przywiezionych na byłą izbę wytrzeźwień nie płacił rachunków za pobyt i nie było możliwości wyegzekwowania należności dowożono tam nielicznych zatrzymanych. Stąd ta izba w praktyce nie spełniała swojej roli a jedynie generowała koszty. W niewielkim stopniu korzystali z niej bezdomni, po spożyciu alkoholu. Najczęściej byli tam kierowani przez patrole ujawniające takie osoby w okresie niskich temperatur.
A kto to budiet platit.