UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cała religia to jedno wielkie zakłamanie, obłuda i żerowanie na ludzkiej naiwności oraz niewiedzy a może by w Polsce tak, jak w innych krajach pasibrzuchy nie tylko modlić się będą ale zaczną również pracować na tych kradzionych Polsce latami gruntach. Może trzeba w końcu sprzedać te wypasione limuzyny i pałace biskupie oraz uczciwie podatki zacząć płacić !