UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stanowczo za niska Kaaara!!! Co to !!! Kto takie zaniżone 6 mięs tylko. .. .przecież to trzeba zabrać chociaż na 5 lat mogła pozabijać Ludzi. .. .niewinnych i dzieci. .. .i taka finansowa niska. .. .brak słów. .. gdzie rozum. .. ..

Oburzona