UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to taki żart prawda? Powiedzcie, że żart, bo nie uwierzę, że dzisiaj, kiedy wszystkich wręcz błaga się o pozostanie w domach, szkoły, przedszkola i inne placówki oświatowe są pozamykane, oni reklamują się z wioską smerfów i zachęcają do odwiedzania i gromadzenia się w świetlicy. Powiedzcie, że to żart!