UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy to Gronowo, Rozgart czy nawet Jegłownik są to jednostki OSP, co w rozwinięciu oznacza Ochotnicza Straż Pożarna. Członkowie tych jednostek pracują jak normalni ludzie i nie mają obowiązku wyjazdu za wszelką cenę. Ostatnio problem z wyjazdem miało Fiszewo a teraz Gronowo a innym razem może paść na inną jesnoatkę. Takie sytuacje na terenie całej Polski to norma.

Mamut