138
15.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Fuu - tak samo jak ksiundz
(2020.03.15)
Masz na myśli tzw. LGBT+??? Dla normalnie myślącego człowieka - jednak to nie jest normalność
RodemzElbląga (2020.03.15)
Chyba tow. Koliński obudził się z zimowego snu...
Andru (2020.03.15)

info

5  
  0
@RodemzElbląga - Życie w celibacie i pouczanie innych jak żyć i współżyć z kobietą jest normalnoscią? O pedofilach w KK nie wspomnę. Dobranoc.
inteligentny elblążanin (2020.03.15)
1410 bitwa pod Grunwaldem ,zaś w 1000 zjazd w Gnieźnie
Jakośtakoś (2020.03.15)
@inteligentny elblążanin - Żeby mówić o chorobie serca, to trzeba samemu na nią być chorym? Żeby mówić, że kradzież jest złem, trzeba samemu być złodziejem? Żeby było jasne - nie usprawiedliwiam jakiegokolwiek zła. Dobranoc
RodemzElbląga (2020.03.15)
@RodemzElbląga - a propos LGBT - szanuj bliźniego swego jak siebie samego - nawet ksiądz Krzysztof Charamsa nie wstydzi się tego, że jest gejem
(2020.03.15)
Religia , katecheza jednak uczy , Ciebie nauczyła
MaryjaKatechetka (2020.03.15)
Gwoli ścisłości - on jest byłym księdzem
RodemzElbląga (2020.03.15)
@RodemzElbląga - Zgadza się ale Abp Juliusz Paetz skompromitowany hierarcha, który mimo poważnych oskarżeń o zbyt bliskie relacje z młodymi mężczyznami był do końca (wielu wprost interpretuje je jako wyraz skłonności homoseksualnych arcybiskupa), do końca życia brylował na salonach.
inteligentny elblążanin (2020.03.15)