A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Masz na myśli tzw. LGBT+??? Dla normalnie myślącego człowieka - jednak to nie jest normalność
Chyba tow. Koliński obudził się z zimowego snu...
@RodemzElbląga - Życie w celibacie i pouczanie innych jak żyć i współżyć z kobietą jest normalnoscią? O pedofilach w KK nie wspomnę. Dobranoc.
1410 bitwa pod Grunwaldem ,zaś w 1000 zjazd w Gnieźnie
@inteligentny elblążanin - Żeby mówić o chorobie serca, to trzeba samemu na nią być chorym? Żeby mówić, że kradzież jest złem, trzeba samemu być złodziejem? Żeby było jasne - nie usprawiedliwiam jakiegokolwiek zła. Dobranoc
@RodemzElbląga - a propos LGBT - szanuj bliźniego swego jak siebie samego - nawet ksiądz Krzysztof Charamsa nie wstydzi się tego, że jest gejem
Religia , katecheza jednak uczy , Ciebie nauczyła
Gwoli ścisłości - on jest byłym księdzem
@RodemzElbląga - Zgadza się ale Abp Juliusz Paetz skompromitowany hierarcha, który mimo poważnych oskarżeń o zbyt bliskie relacje z młodymi mężczyznami był do końca (wielu wprost interpretuje je jako wyraz skłonności homoseksualnych arcybiskupa), do końca życia brylował na salonach.