UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wyjątkowo cenna i mądra inicjatywa, szczególnie teraz w dobie zagrożeń koronawirusem, dla przypomnienia w Elblągu mieszka okolo 65 tys osób w wieku poprodukcyjnym, u nich infekcja wirusem nie przejdzie raczej niezauważalnie, takie nowe rondo na pewno im pomoże,

Wszech