UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo sympatyczny zwyczaj z tym nazywaniem ronda w Elblągu. W Morągu jest miło kiedy przyjeżdżam przez Rondo Elblaskie. A dzięki temu, że chociaż niekonsekwentnie są ronda w Elblągu nazywane nazwami miast partnerskich, wiadomo przynajmniej które miasta takimi są.

BEZ ŚCIEM proszę