A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ttt - Ty gnoju, na pewno się nie długo rozbijesz bo lubisz depnąć.
Kupię oba błotniki z tej audicy
w weekend na Skłodowskiej ktoś uderzył w nocy w inne auto. Jeden typ w brązowej bluzie uciekł.
Downie Ty...
kaptur na łeb, słuchawki na uszy, rozpadający się szrot i mamy mistsza kierownicy, zwłaszcza na skrzyżowaniach bez oznakowań lub tam, gdzie trzeba pomyśleć, epoka młodych bez. .. mózgowców
TY też będziesz stara, a karma wraca. .. oj tam, oj tam