UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rzemieśliniczy koncert dla pań w wieku ciechocinkowym! Nic więcej! Szkoda naszej orkiestry dla takiej chałtury. Za to recenzja koncertu w wykonaniu pana Tomasza prima sort! Nareszcie portel znalazł kogoś władające sprawnie słowem i piórem.

kolinskinaprezydenta