UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale zazdrość elbląskie Janusze was zżera. Nie stać was na bilety to wylewacie żółć w komentarzach. Tylko tyle potraficie. A koncert był piękny, jedyny w swoim rodzaju. Ludzie bawili sie, tańczyli. Po prostu mega. A elbląskich malkontentów wysłać na kwarantannę, jak najdalej od szczęśliwych ludzi.
Z humorem przez życie