A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo fajne zawody, trasa super. Świetna organizacja. Za rok wracam :)
Dobrze zorganizowane zawody z różnych dyscyplin sportowych, za niewielkie pieniądze a dla dzieci darmowe. Mam nadzieję, że zawody te będą cyklicznie co roku organizowane.
Było super!