13
08.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo fajne zawody, trasa super. Świetna organizacja. Za rok wracam :)
TJot (2020.03.09)

info

2  
  0
Dobrze zorganizowane zawody z różnych dyscyplin sportowych, za niewielkie pieniądze a dla dzieci darmowe. Mam nadzieję, że zawody te będą cyklicznie co roku organizowane.
(2020.03.09)

info

1  
  0
Było super!
Gosciu (2020.03.09)

info

1  
  0