UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda tylko że pieniądze z budżetu obywatelskiego tak mi się wydaje że biblioteka jest samorządową i miasto daje pieniądze. Proszę nie odbierać tego głosu jako negacji remontu ale jeszcze trochę to będziemy remontować szkoły i przedszkola z tych pieniędzy