UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy w takim razie ceny na mecz będą tańsze? Skoro o nic nie walczymy w tym sezonie, żadnych wzmocnień, kontuzje w kadrze, wyniki w sparingach beznadziejne, co klub robi żeby zachęcić więcej osób do przychodzenia na mecze??

ZarządWon