UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dobrze, że są te zdjęcia bo pokazują siermiężniść i bylejakość czasów komuny, płakać się chce, normalnie na klepiskach było to wszystko, robotnicy niczym niewolnicy, tragedia, dobrze, ze ta ruska komuna zdechła

Były czlonek pzpr