UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspaniała relacja. Uwielbiam takie historie przenoszące w czasie. No i tu cytuje ". .. Poprosili o mój paszport, gdzie było napisane że urodziłem się w Elblągu. Jak to zobaczyli, uśmiechnęli się i powiedzieli „witamy w domu”. Nigdy tego nie zapomnę. Uścisk dłoni zamiast mandatu. Chciałbym im jeszcze raz za to podziękować. .. ."BRAWO! Tak niewiele wystarczyło aby czlowiek do końca życia wspominał taka chwile.

Kat_Na_Idiotów