UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ZBK (jak i miasto pod które podlega owy twór) na nic nie ma pieniędzy. Kamienice doprowadzone do ruiny burzy się, sprzedając tereny często za cenę 1 go czy 2 uch mieszkań. Ale na remont siedziby ZBK na Ratuszowej 4 pieniądze się znalazły - czy to była pierwsza potrzeba, dla ludzi którzy płacą czynsze do ZBK?? Miasto remontuje "sobie" dojazd do urzędu, ustawia lustro i słupki ułatwiające wyjazd z urzędu (dla kilku decydentów) a dokładnie szerokość ulicy dalej obywatele korzystają z drogi którą ciężko tak nazwać - pieniądze dla miasta są dla mieszkańców ciągle ta sama gadka - brak pieniędzy.
Tomasz85