UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak tam elbląskie kibolstwo? Wczoraj wasi kumple z Sosnowca i Warszawy "zabłysnęli"solidnym wpierdzielem od Lecha Poznań, kiedy w Obornikach chcieli przerwać halowy turniej charytatywny dla chorej dziewczynki. Nikt się już nie chwali takimi zgodami?

KibiczProstej