UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe ? Czy wygraja cos na wiosne-- jak do tej pory wszystko zgodnie z planem ,Rumcajs zadowolony-- nawet raz zostal trafiony, ale plakal ze smiechu ., zobaczcie szanowni pilkarze dla kogo wy gracie . Bajos kiedy gral dla Olimpii i strzelal gole byl ok . To samo trenerzy kiedy odchodza sa be .A wiecie kto buduje te relacje - ci sami co im nie placa i nie zalezy im aby klub awansowal Po tych samych wpisach widac , ze nie ma grac dla kogo.Kto zechce grac -jesli nie ma dla Was odrobiny szacunku.
Fala