UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Idę na zakupy. Biorę torbę z domu. W sklepie: zdzieram folię z chleba i zostawiam. Przelewam mleko do słoika i karton zostawiam. Kupuję warzywa i wkładam luzem do torby. Sok przelewam do swojej butelki. Wszystko poza kasą w sklepie. Kombinuję jakie jeszcze niepotrzebne opakowanie mogę wyrzucić na miejscu, czy przed kasą, czy za kasą. Mogę? Mogę. I mam śmieci poza domem. Niech sklep zmusi producentów odpadów, w które pakuje towary dla mnie, do ich zabrania. Proste?